אדריכלות נוף

החלטתם להשקיע בעיצוב הגינה? אתם מחפשים את השינוי המשמעותי שהגינה שלכם כל כך זקוקה לו?

אדריכל נוף הוא איש המפתח בכל הקשור לעיצוב גינה, הוא בעצם הגורם המפריד בין גינה נחמדה לגינה מושלמת. עזרתו של אדריכל נוף נהפוך את הגינה למקום המפנק ביותר בבית. המקום בו נפתח את היום והמקום בו נסיים את היום.

תכנון עם ניסיון

להחליט מראש מהי מטרת הגינה שלכם בזמן שאתם יושבים עם אדריכל נוף, תיידעו אותו מהי מטרתכם בהקמת גינה ומה יהיה אופי הגינה. למשל, אם תרצו פינת מנגל או פינת רצפה מרוצפת או עם דשא סינטטי, בהתאם לשטח העומד לרשותכם. כל ההחלטות הללו צריכות להיעשות בייעוץ עם אדריכל נוף שיוכל עם ניסיונו להדריך אתכם בצורה הנכונה ביותר בהתאם לדרישות שלכם.

אדריכל נוף

תכנון עם חיסכון

אדריכל נוף – כדי לחסוך במים

אחד הגורמים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון בעת עיצוב גינות גדולות וקטנות – הוא התקנת מערכת השקיה מסודרת. השבמדינתנו המים הם משאב יקר מאוד, שחייבים לדעת כיצד להשתמש בו ללא בזבוז מיותר. המונח בשפת אדריכלי הנוף הוא פשוט "גינה חסכונית במים" זה מתבטא בכמות המים שמשקים את הגינה. עם הצמחייה הנכונה ועם תכנון נכון של מערכת השקיה תקינה עם לוח הפעלה של זמנים מסודרים.

אדריכל נוף - חגי תדמור

כמה עולה לנו לעצב את הגינה עם אדריכל נוף?

אם לרגע נשים את העובדה שאדריכל נוף יעצב לנו את הגינה המושלמת בצד, ונתמקד ב- עיצוב גינה מחיר בלבד, נבין כי אנו חוסכים כסף לטווח ארוך, אדריכל נוף ראייתו מרחבית והחזון שלו

  • גינה שתחזיק מעמד לשנים רבות – מבחינת עיצוב וצמחייה
  • לחסוך בתחזוקה השוטפת של הגינה
  • חיסכון במים

מתלבטים איך לייצור את הגינה המושלמת עבורכם?

אנו במעיין גנים כאן כדי לעזור לכם לעצב את הגינה בסגנון המתאים ביותר עבורכם, מבחירת הצמחים ועד הצבת התאורה. בשילוב של הרצונות שלכם והניסיון שלנו נרקום את החלום שלב אחרי שלב עד שניצור את עולם הפנטזיה שלכם.


לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו 072-3307121

    דילוג לתוכן