על חגי תדמור
זה בגנים שלו - האמן חגי תדמור

"תפקידה של האמנות הוא ליצור עולם טוב יותר, גם אם זהו עולם קטן פרטי בו נושבת רוח קלילה של אחר הצהרים בגן מאחורי הבית. העיצוב שלי הוא אמנות שימושית המשפיעה על חיי אנשים מידי יום."

גם לאחר שלושה עשורי עשייה, חגי תדמור ממשיך לראות בכל פרוייקט הזדמנות ליצירה ייחודית. היצירתיות והחשיבה המתקדמת באות לידי ביטוי בכל אחד משלבי העשייה: החל מיצירת קשר מיוחד עם המזמין והתבוננות לעומק חלומו, דרך התכנון הקריאיטיבי, יצירת הדמיות מתקדמות ומושקעות ועד שימוש בחומרים מיוחדים וביצוע מלא בהשראה. חגי מקפיד לשמור על קשר אישי עם המזמינים לאורך השלבים השונים, לתת דגש על הסברה לצד התכנון והביצוע, וליצור גנים שמספרים סיפור שטרם נשמע.

על חגי תדמור

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו 072-3307121

  שותפים ליצירה במעיין גנים:

  ערן קולודיצקי

  אדריכל נוף רשוי, בוגר הטכניון, חיפה

  בעל ידע וניסיון נרחבים באדריכלות נוף, תכנון גינות, עיצוב, צמחיה והשקיה, במשרדי אדריכלות מהמובילים בישראל. ערן שותף מלא לכל שלבי התכנון והעיצוב במעיין גנים, עוסק בתכנון גינות ופרויקטים ברמות מורכבות שונות: בתים צמודי קרקע, בתי ספר, גני אירועים, פארקים ועוד.

  ליאן עידן סגאה

  אדריכלית, בוגרת החוג לאדריכלות – האקדמיה לאומנות ועיצוב, ירושלים.

  בעלת M.A. בתחום מחקרי התכנון, סביבה וקהילה – אוניברסיטת תל אביב. ליאן הינה מתכננת ומעצבת נוספת במעיין גנים, המתמחה בתכנון ועיצוב גינות ובתכנון ערים.

  יוסף כהן

  מנהל הביצוע המסור של מעיין גנים, מומחה בעל שם, בעבודות בנייה פיתוח וגינון.

  יוסף הוא האחראי בשטח לניהול צוותי העבודה. יוסף מקפיד להיות בקשר אישי עם כל לקוח ולקוח, להקשיב ולעדכן אותו בכל שלב ושלב בעבודה ולדאוג ללוח זמני הפרויקט ופרטי הביצוע בדקדקנות

  למעבר למכתבי המלצה לחצו כאן

  במעיין גנים , לכל פרויקט פוליסת ביטוח קבלנים, ואחריות בכתב. אנו קבלן רשום מס' 25536. ביצוע המנוהל היטב ע"י המתכנן אישית, מבטיח השלמת הפרויקט מעל לרמת הצפיות של הלקוח.

  דילוג לתוכן