חובה לקרוא! (המלצות)

מה אומרים הלקוחות?

*ציטוטים ממכתבי המלצה ותודה לחגי תדמור וצוות מעין גנים. המכתבים המלאים נמצאים לעיונכם בלינקים בתחתית העמוד
כשפגשנו את חגי ידענו שמצאנו את האיש המתאים. בשלב הראשון שבו את לבנו הכנות והישירות שלו, אדם בלי פוזות שעשה רושם של איש עבודה (משפ' ליטרט).

חגי הוא מקצוען ברמה הגבוהה ביותר. הוא מתמצא בהיבטים הטכניים והמקצועיים של הפיתוח והגינון (פרופ' יעקב שהם). לכל אורך שלבי התכנון גילה חגי יצירתיות, מעוף והבנה מעבר למקובל אצל בעלי מקצוע במקומותינו (משפ' פיינגנבאום). נתת לנו להרגיש במשך החודשיים שעבדת בביתנו הרגשה, שהפרויקט הוא לא רק פרויקט שלנו, אלא שהפרויקט הוא שלך באופן אישי, הן ביחס שלך לעבודה והן במקצועיות והאכפתיות כאילו שזה ביתך שלך (משפ' עברי). צוות העובדים של חגי כולל אנשי משמעת ומוסר עבודה גבוהים מהרגיל.

עמידה בלוח זמנים, הקפדה על שעות עבודה מלאות (כולנו חווינו שיפוצניקים שכל היום שותים קפה, מדברים ובסוף קצת עובדים, אז לא פה) ועל שמירת ניקיון הבית ושלמותו (משפ' נחום). עזרת לנו בבחירת הצמחייה. נתקלנו בפרחים, שיחים ועצים שלא הכרנו והקומפוזיציה בה הם נשתלו נתנה לנו גינה מרהיבה ביופייה ומיוחדת מאוד. יש לנו תבלינים, עצי פרי, עצים שיגנו עלינו מפני השמש היוקדת ופריחה שמשתנה בהתאם לעונות (משפ' פרימור). הגינון והתאורה בלילה שהיא ברמה אומנותית המבליטה את כל מה שצריך להבליט במערך הכולל של הגינה (משפ' אלפרסון). הפרויקט שקיבלנו יש בו הרבה יותר מפיתוח החצר וגינון. קיבלנו שילוב מדהים בין המרכיבים השונים (משפ' צרניחובסקי). הגמישות, הפתיחות והיושר שלו בבניית התקציב וביצוע העבודה אפשרו בסופו של דבר לסיים את הפרויקט בעלות סבירה עם תוצאה מדהימה (משפ' מסיקה). כל התקלות טופלו לשביעות רצוננו המלאה והשרות שניתן עומד באותה רמה גבוהה של העיצוב והביצוע (משפ' טל). "הגשמת לנו חלום" ,לשבת בגינה המדהימה שתוכננה עם הרבה מחשבה וירידה לכל פרט ופרט (משפ' לוי) הופתענו לגלות שניתן גם ליהנות מהתהליך, וזאת בזכות חגי אשר דאג ופיקח, העסיק בעלי מקצוע מעולים והקפיד לבצע את המתוכנן (משפ' זליקוביץ')

לכל לקוחות מעיין גנים,
תודה, שהכנסתם אותי לבתיכם, על הזכות שנתתם לי לתכנן גינות ושטחים ירוקים ועל האמון שהבעתם בי לאורך 25 שנים בעבודה המספקת הזו!

דילוג לתוכן