תכנון גינה

תכנון גינה היא חלק בלתי נפרד מעבודתו של אדריכל הנוף. בטרם האדריכל ניגש לבצע את מלאכת העיצוב שלו, עליו לתכנן בקפידה את הגינה המיועדת, להתאים לה את האלמנטים הייחודיים שלה ובכך לשמור את עיצוב הבית ועיצוב הגינה מסונכרנים. אדריכל הנוף והבעלים של מעיין גנים, חגי תדמור, מומחה בתחום תכנון גינות, עם מעל ל-5000 פרוייקטים באמתחתו, ולכן תוכלו להיות רגועים כאשר תפקידו את גינתכם בידיו. תכנון גינה פרטית הוא שלב עקרוני בהקמת גינה חדשה. מאוד חשוב לעבור את השלב הזה בנחת ובישוב דעת. לשם כך, יש להעזר במיטב המומחים שיוכלו להדריך ולכוון אתכם בידע הכי מדויק ומעודכן.
ישנם אנשים שרוצים לתכנן גינה מאפס ויש כאלו שרוצים לתכנן גינה כשברשותם כבר גינה והם רוצים לתכנן שינוי קטן או גדול. עבור שני הדוגמאות הללו, מעיין גנים באה לתת מענה שיכול לחסוך לכם הרבה זמן וכסף. אם יש בידיכם כבר רעיון או כיוון  שהחלטתם על עיצוב הגינה, האדריכלים שלנו יוכלו אולי במפגש אחד להראות לכם את מגוון האפשרויות, עלויות ולוח הזמנים המשוער. הגינה היא אחד המקומות המעניינים ביותר, מצד אחד היא סוחפת אותנו לטבע פרוע ומצד שני היא מעניקה לנו רוגע ושקט נפשי.

איך יוצרים את העולמות האלה בחצר הבית שלכם?

הקמת גינות מעוצבות אישית היא מלאכת מחשבת של אדריכל נוף ועיצוב גינות, אבל הכל מתחיל בחלום שלכם, בצרכים שלכם וברצונות שלכם ומשם הסיפור מתגלגל ונערם לשרטוט מדויק וחישוב נכון והקפדה על כל פרט ופרט מרמת הצמחייה ועד התאורה ושביל הגישה.

 

הקמת גינות מעיין שיר שמתנגן

הקמת הגינות נעשית באופן ייחודי אין גינה זהה לשכנתה, גינה צריכה להמשיך את ה"ניגון" של הבית גם מבחינת המראה וגם מבחינת הפרקטיקה. נושא גינות מעוצבות יכול להישמע עניין רק לעשירים או לאנשים המחפשים "לוקסוס" בחיים.

רוב האנשים שואלים את עצמם:

  • האם שווה להשקיע בהקמת גינות בבית?
  • מה היתרונות והחסרונות?
  • האם ההשקעה שווה את המחיר?
  • האם לכל אחד יכול להתאים או רק למשפחות מסוימות?
כל כך הרבה שאלות ותשובה אחת
זכרו הקמת גינות היא השקעה לטווח ארוך, אין מחיר קבוע והעלויות משתנות מאוד ותלויות בכמה גורמים – שטח הגינה, דרישות בעלי הגינה, איכות הקרקע, סוגי הצמחים, סוגי התאורה ועוד. תמיד ניתן למצוא מבצעים והנחות שוות לכל כיס!

החצר שלכם זקוקה להקמת גינות?

מעיין גנים כאן כדי לעזור לכם להקים את הגינה בסגנון המתאים ביותר עבורכם, לתכנן עבורכם את החלום שלכם לפרטי פרטים. עם הרצונות שלכם והניסיון שלנו נרקום את החלום שלב אחרי שלב עד שניצור את הגינה המושלמת שלכם.
לפרטים נוספים, לכל שאלה או התייעצות אתם מוזמנים להשאיר את הפרטים שלכם בדף צור הקשר ונחזור עליכם במהרה.

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו 072-3307121

    דילוג לתוכן