בריכות נוי ומפלי מים

מים הם מקור החיים, וחלק בלתי נפרד מחייו של האדם. הם מרכיבים את רוב גופנו, הם מרווים את צימאוננו, הם מחזקים את בריאותנו הגופנית ומרוממים את נפשנו. במיוחד במדינה קטנה ולוהטת כמו ישראל בה המים הם מצרך שלא נמצא בשפע, אנו מעריכים את המים גם אם לא תמיד אנו מודעים לכך. אחרי הכל, יותר ויותר ישראלים בוחרים להכניס לבתיהם אלמנטים כמו בריכות נוי ומפלי מים, בין אם כדי ליהנות מיופיים בצורה ויזואלית או כדי להתענג על צלילי המים המפכים, אשר הוכח במחקרים כי יש להם השפעה מיטיבה ומרגיעה על נפש האדם.

הקמת בריכות נוי – שילוב אלמנטים

לשילוב אלמנטים של מים בגינות ביתיות, פרטיות וציבוריות, יש לא רק אלמנטים של יופי ורוגע אלא גם היבטים פרקטיים. למשל, האם המים עומדים ואז עלולים להוות סכנה בריאותית במקרה של תחזוקה לא נכונה; או אם המים אמורים לזרום במעגל סגור, אזי כיצד הוא פועל וכיצד יש לתחזק אותו על מנת למנוע בלאי ודליפות. ככל שתרבו להתייעץ עם מומחה לעיצוב או אדריכלות נוף כך תוכלו ליהנות יותר מגופי המים שתשלבו בגינה שלכם.

בישראל נהוג לומר שחשוב מאוד לשתות הרבה מים מצד אחד, ושאסור לבזבז מים לשווא מצד שני. בתווך שביניהם יש תחום שלם של הנאה ממים בצורה מבוקרת ואחראית: בריכות, תעלות, מפלים ועוד. אז איך תרצו את המים בגינה שלכם?


הקמת ברכות נוי ומפלי מים

ללכת על המים


לצפייה בפרויקט

מפסל השתקפויות


לצפייה בפרויקט

פיסול בתנועה


לצפייה בפרויקט

גינה בעצוב מודרני בדרום


לצפייה בפרויקט

עיצוב גינה גדולה


לצפייה בפרויקט

ללכת על המים בשרון


לצפייה בפרויקט

עיצוב נחלה במושב


לצפייה בפרויקט

Blue wave Collection 2018


לצפייה בפרויקט

מקום ראשון בעיצוב 2018


לצפייה בפרויקט

אגמים ובריכות ונוי


לצפייה בפרויקט

גינה גג מודרנית 2018


לצפייה בפרויקט

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו 072-3307121

    דילוג לתוכן