איך להתחיל בעיצוב גינה בדירה חדשה

איך להתחיל בעיצוב דירה חדשה

החלום של בית וגינה הופך להיות ממשי עבור משפחות רבות אשר עבורן זו התגלמות האושר. ליהנות מבית פרטי אשר מוקף בגינה מטופחת ויצירת אווירה פסטורלית ונעימה לאורך כל השנה.

אז אחרי שסוף סוף נמצאה דירה להשכרה, במחיר הוגן ומיקום מצויין זה הזמן להגשים את החלום שלכם ולהתחיל במלאכת עיצוב גינה מטופחת וריחנית שתהפוך להיות ללא ספק המקום הכי כיף בדירה שלכם ותגרום לכולם לחכות לפעם הבאה שבא תארחו אותם.

עיצוב גינה בדירה חדשה 

החשיבה על הקמת הגינה בדירות למכירה בנהריה מותאמת לגודלו של השטח ולחזון של בעלי הנכס על הראייה של המרחב. לקוחות רבים מעוניינים בגינה פורחת ואחרים יעדיפו גינה ייחודית כמו גן יפני הכולל מזרקות יפהפיות וצמחי מים כמו נופר המפוזרים בבריכת נוי בממוקמת בקדמת הבית או במיקום אחר ברחבי הגינה. 

המסלול הנכון הוא שילוב בין הרצונות של הלקוחות לבין נראותו וגודלו של השטח. סיעור המוחות בין המעצב לבין הלקוחות מתווה את הדרך לגבי הנראות הרצויה. המעצב מציע כמה אופציות אשר מתאימות לגודלו של השטח, למיקומו הגיאוגרפי ולזוויות קרינת השמש.

המגמה היא ליצור גינה ייחודית אשר אינה דומה לגינות של השכנים וזאת תוך שימוש בפרחים, שיחים או עצים מיוחדים, בנייה של בריכת נוי, פינות חמד אשר ימוקמו באזורים שונים של הגינה ועוד. 

ההיצע כולל עצי פרי אשר אפשר למקם אותם בסמוך לגדר או לחומה המקיפה את הבית, תפוזים, לימונים וכל פרי אחר אשר אהוב על בני הבית. 

גינה – הנושא החשוב בפרויקט בניית הבית 

החשיבות הרבה של הגינה מובילה לכך שבני הבית ואדריכל הנוף בוחנים בצורה מעמיקה את ההדמיות המדויקות ואת השרטוטים כדי להגיע להחלטות. 

הדיונים על כך מתחילים לאחר קבלת ההחלטה של דירות למכירה בנהריה וכאשר מדובר בדירות גן ששטחה של הגינה הוא גדול כיוון שהוא מקיף את כל הדירה, האפשרויות הן רבות.

גינה יפהפייה מוסיפה רבות לתחושת הרוגע והשלווה בבית ולכן משולבים בה פריטים אשר יוצרים זאת כמו מפלי מים ומזרקות. השמיעה של פכפוכי המים יוצרת אווירה קסומה בכל המרחב. בשטח אפשר לפזר חלוקי נחל בגדלים שונים כדי ליצור תחושה נעימה לכל מי שמסתובב בין השבילים אשר מקשרים בין חלקי הגינה.

שילוב של אדניות ברחבי הגינה 

בגינה משלבים גם רהיטים שונים לפינות מנגל, דלפקים להכנת מזון, פינות ישיבה ועוד. סביבם ועליהם מציבים אדניות בגדלים שונים ובצורות מעניינות ובהן שותלים שתילים יפהפיים, שרכים הנופלים כלפי מטה ופרחים צבעוניים אשר מוסיפים יופי רב לכל מקום.

הגשמת החלום 

החלום של גינה יפהפייה קורם עור וגידים והופך לממשי באמצעות כל דבר ירוק אשר נראה ברחבי החצר. שיחים מפתיעים, עצים שמתחילים לצמוח ושפע של פרחי העונה. 

הסיפוק הרב של בני המשפחה והאורחים מהישיבה בגינה הופך להיות גולת הכותרת של הבית ודפוסי האירוח עולים לשלב גבוה הרבה יותר.

הקידמה והטכנולוגיות מאפשרים לממש כמעט כל חלום הכולל גינה נפלאה הממוקמת סביב הבית או בסמוך לבריכת השחייה להשלמת המראה הפסטורלי. 

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו 072-3307121

    דילוג לתוכן