עיצוב גינה קטנה במיוחד

אדריכלות נוף:

אדריכלות נוף:

חגי תדמור, ערן קולודיצקי

ביצוע:

ביצוע:

מעיין גנים

תאור:

גינה מודרנית במודיעין

תכנון גינה קטנטונת

תכנון ועיצוב: אדריכל נוף חגי תדמור.  ביצוע :  מעיין גנים.  גיל הגינה בעת הצילום – 60 יום.
האתגר : עיצוב גינה קטנה בשטח של 29  מ"ר בלבד, אשר כבר בוצע בה שינוי קונספט ושיפוץ גדול אשר לא הניב תוצאות.
מפנה הגינה לדרום ומערב ולדברי הלקוח : "אני סובל כאן, חום נוראי עד הערב, לא יכול לצאת לגינה, ואם לא אשתי אשר רוצה להישאר – מזמן היינו עוברים מפה".  כל השטח היה מרוצף אריחי קרמיקה, על רצפת בטון, ומעל פרגולה שאינה מצלה.
הלקוחות הגדירו תקציב נמוך לשדרוג , ועכשיו מה עושים?

עיצוב גינות קטנות – איך עושים את זה?

ביצענו תכנון מחדש, אשר כלל שתי אפשרויות שונות. ניתחנו את פתרונות ההצללה האפשריים, וסוכמה תוכנית פיתוח כללית. בלוח זמנים צפוף ומדויק ללא דקה של המתנה או עיכוב,  פורקה החצר לגמרי. כל הריצוף , חציבות בטונים מאסיביות ביותר כדי לאפשר שתילה.
כחלק מתהליך תכנון גינה מקיף שעשינו, בנינו מערכת ניקוז חדשה, בריכת נוי זעירה ואדניות בנויות בתוך רצפת הבטון.  ריצפנו מחדש באבן טרוורטין מקסימה – אשר אינה מתחממת ומחזירה פחות אור.  החלפנו את כיסוי הפרגולה ,  וכמובן התקנו מערכות מים, חשמל ותאורה.  שתלנו עצים גדולים להצללה מיידית וצמחיה שופעת.  כל השתילה בתוך מצעי שתילה מיוחדים שאנו הכנו בשטח. משך הביצוע – שבועיים.

עיצוב גינות קטנות – התוצאה מדהימה

לאחר 60 יום בלבד, הגענו לצלם הגינה.  הלקוח אמר : " שינית לי את החיים – פשוט כך. אנחנו יוצאים לגינה כל יום במשך כל אחה"צ והערב, הפסקנו לראות טלוויזיה סתם – במקום זה נהנים בחוץ עם המשפחה".

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו 072-3307121

    דילוג לתוכן