גן עלי מים

אדריכלות נוף:

אדריכלות נוף:

חגי תדמור, ערן קולודיצקי

ביצוע:

ביצוע:

מעיין גנים

תאור:

גן עלי מים הוא יצירת אמנות יחידה במינה המשלבת מספר אלמנטים מן הטבע כדי לשחזר חוויות אשר נצרבו בתודעתו של יוצר הגן בעת מסעותיו במקומות ותרבויות שונות בעולם כדוגמת שדות אורז בנפאל, שיט נינוח על גבי נהר איטי וצבעי השלכת של צפון אמריקה.
כמו עלה שלכת הנישא בקלילות על פלגי מים, במסע אל התחלה חדשה, כך גם אתם מוזמנים להיות קרובים אל תחושות הרגיעה המקנה זרימת המים וליהנות מתכנון מדויק ומביצוע מושלם בגן שיצרו חגי תדמור וצוות מעיין גנים.
גן עלי מים, משלב אלמנטים רבים (ריהוט, תאורה, פסלים וסככות) שהומצאו ובוצעו במיוחד עבור הפרויקט לצד צמחיה (עצים, שיחים ופרחים) שהותאמה במיוחד כדי להעביר תחושות של טבע ירוק ועוטף. מוטיב עלה השלכת וזרימת המים חוזרים בגן עלי מים, כדי להדגיש תחושות של חופש ומרחב ירוק בסביבה אורבנית טיפוסית.
יצירה זו היא תוצאה של תהליך רב שלבי אשר תחילתו בדימוים שנראו בעיני רוחו של חגי, דרך שרבוט ידני בספר הסקיצות ועד לתכנון ממוחשב וביצוע על ידי צוות המומחים של מעיין גנים, תוך הקפדה על הקטן בפרטים.
הקו המנחה לכל אורך התהליך הוא שימושיות, הגן הוא יצירת אמנות שימושית ומיועד מראש להיות חלק מגינה פרטית, הגן דורש תחזוקה מינימלית ומבטיח הנאה מרבית בכל פעם שתצאו אל פיסת הטבע הפרטית שלכם.
גן עלי מים הוצג בתערוכת עיצוב נוף "אלפרסקו 2014" וזכה לשבחים רבים וכעת מוצע למכירה לכל המעוניין.
זוהי הזדמנות יחידה לרכוש יצירת אמנות ייחודית שהיא גם גינה שימושית לכל דבר.
מהרו להשאיר פרטים ונחזור אליכם עם הצעת מחיר.

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו 072-3307121

    דילוג לתוכן